خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

خبرفوری-استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران در سراسر کشور

  استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران سال ۹۴ 

   

  پیرو فراخوان جذب نیروی نگهبان در بانک قرض الحسنه مهر ایران (اسفند ماه سال ۱۳۹۳) جهت تأمین نیروی مورد نیاز در مراکز استان‌های کشور (به استثناء استان های مازندران، کردستان و گلستان)،  به اطلاع می‌رساند؛ در نظر است نسبت به انتخاب و جذب نفرات برتر از طریق آزمون استخدامی اقدام گردد. از اینرو، داوطلبان واجد شرایطی که در فراخوان مزبور ثبت‌نام نموده اند می‌توانند جهت شرکت در آزمون استخدامی نسبت به تکمیل فرآیند ثبت‌نام در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور اقدام و در آزمون شرکت نمایند.
  در این رابطه به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی می‌رساند؛ ثبت‌نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  از روز دوشنبه مورخ ۱۵/تیر/۱۳۹۴ آغاز و در روز شنبه مورخ ۲۰/تیر/۱۳۹۴ پایان می‌پذیرد .لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه مجدد شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به تکمیل ثبت‌نام جهت شرکت در آزمون اقدام نمایند.
  تذکر:
  شرکت در آزمون تنها برای داوطلبانی مقدور می‌باشد که مشخصات خود را در فراخوان استخدامی اسفند ماه ۱۳۹۳ بانک قرض الحسنه مهر ایران و در سایت این بانک ثبت نموده اند . (امکان ثبت‌نام داوطلبان جدید وجود ندارد)
  پیرو فراخوان قبلی و با توجه به عدم نیاز بانک داوطلبان ساکن استان‌های مازندران، کردستان و گلستان مجاز به  شرکت در آزمون نمی‌باشند.
  داوطلبان بومی ساکن شهرهای به شرح جدول ذیل مجاز به شرکت در آزمون می‌باشند.


  اراک بندرعباس زاهدان کرج
  اردبیل بوشهر زنجان کرمان
  ارومیه بیرجند سمنان کرمانشاه
  اصفهان تبریز شهرکرد مشهد
  اهواز تهران شیراز همدان
  ایلام خرم آباد قزوین یاسوج
  بجنورد رشت قم یزد

   

  مواد آزمون شامل: ادبیات، زبان انگلیسی، اطلاعات بانکی، هوش و اطلاعات عمومی، متناسب با مقطع تحصیلی دیپلم می باشد.
  زمان برگزاری آزمون صبح روز جمعه مورخ ۰۹/مرداد/۱۳۹۴ و مکان برگزاری شهر تهران می‌باشد.


   

  سایت استخدام
  این مطلب تا کنون 10 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : آزمون ,شرکت ,ثبت‌نام ,بانک ,داوطلبان ,فراخوان ,سازمان سنجش‌ ,سنجش‌ آموزش ,آموزش کشور ,اطلاع‌رسانی سازمان ,پایگاه اطلاع‌رسانی ,سازمان سنجش‌ آموزش ,اطلاع‌رسانی سازمان سنجش‌ ,پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان ,
  خبرفوری-استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران در سراسر کشور

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر